Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Презентація фотокаталогу та відкриття фотовиставки «Долина в променях 2016»

2 грудня 2016 р. о 15:00 год.  у Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів відбудеться презентація фотокаталогу та виставки «Долина у променях 2016» Долинського народного фотоклубу «Промінь».

Презентований фотокаталог – результат спільної творчої праці, який напередодні 7-річчя діяльності фотоклуб «Промінь» дарує долинському глядачу.

Тематика робіт різноманітна – це і пейзаж і стріт фото і портрет і архітектура. Всі світлини об’єднує особливе бачення авторів та їх відношення до деталей.

Виставка триватиме до 23 грудня 2016 р.

Щиро запрошуємо!!!

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).