Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Поштівка для матусі

Нещодавно, а саме 12 травня Україна святкувала чудове свято – День Матері. З цього приводу хочу щиро привітати всіх наших матусь з цим світлим Днем і побажати якнайбільше любові від ваших дітей і онуків, щоденної їхньої допомоги у домашніх справах, щоб вони завжди говорили Вам ласкаві, теплі слова, постійно обдаровували вас синівськими поцілунками і ви були тільки щасливі від того, що ви МАМА…найрідніша, найкраща, найдобріша і най-найулюбленіша.

В подарунок своїм мамам, в музеї «Бойківщина» 8 травня, діти школи №6 та №7 готували поштівки в техніці квілінг (паперокручення).

Цьому мистецтву долинських дітей вчила майстриня – Наталія Романів, яка сама нещодавно захопилася квілінгом. З її допомогою протягом 2-х годин кожен з учасників виготовив різнокольорову квіткову композицію, і хоча зразок був у всіх один – кожен зробив свою авторську поштівку.

Сподіваємось, що матерям тих дітей, котрі відвідали цей майстер-клас, такий оригінальний, неповторний подарунок був до вподоби.

Наприкінці заходу директор музею Тетяна Сенів вручила подяку п. Наталі за проведення майстер-класу по квілінгу і висловила сподівання, що ще неодноразово майстриня погодиться проводити такі заходи для долинських дітей.

А ми знову й знову чекаємо нових зустрічей з вами наші дорогі долиняни!

Ксенія Данилів,

науковий співробітник

музею «Бойківщина»

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).