Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Поринь у світ Великодніх традицій Бойківщини

Кожна нація, кожен народ, навіть кожна соціальна група має свої звичаї, що виробилися протягом багатьох століть і освячені віками. Адже саме в них передаються духовні та культурні здобутки народу. Так, традиції святкування багатьох свят на Бойківщині і до сьогоднішнього дня залишаються незмінними.

Великдень – чудове християнське свято, яке завжди збирає за щедрим столом усю родину. Свято,  до якого по особливому готуються і яке з нетерпінням чекають.

З року в рік, Долинський краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів організовує цікаві та пізнавальні заходи, конкурси та майстер-класи за допомогою яких кожен відвідувач музею має можливість поринути у світ Великодніх традицій Бойківщини.

Пропонуємо Вам програму заходів, які будуть проводитися у музеї «Бойківщина» в рамках відзначення «Бойківського Великодня»:

1 по 31 березня – конкурс на кращу писанку виготовлену власноруч «Бойківська писанка – мій шедевр».

4 та 5 квітня – Майстер-класи з писанкарства.

6 квітня – Майстер-клас з декупажу.

8 квітня – Майстер-клас з виготовлення пасхальних прикрас з мастики.

11 квітня – Майстер-клас з випікання пряників та оздоблення їх білковою глазур’ю.

13 квітня – Розпис великих стилізованих Бойківських Писанок на музейній площі / Лекція «Бойківський Великдень: історія свята та традиції» / Перегляд тематичного фільму. Участь в заходах цього дня – безкоштовна!

Квитки на майстер-класи можна придбати в касі музею “Бойківщина”.

Вартість квитка на майстер-клас – 20 грн.

Кількість місць на майстер-класи – обмежена!

Запис проводиться за телефоном 2-79-00 та 0951191481

(Контактна особа – Мар’яна Хабер-Дудар)

Адміністрація музею «Бойківщина»

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).