Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

Back to all Post

ПОКРОВА – СВЯТО КОЗАЦЬКОЇ І ПОВСТАНСЬКОЇ ЗВИТЯГИ.

386346689 1517479895735823 7239678894563224848 n

ОБОРОНА ЗДОБУТОЇ НЕЗАЛЕЖНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВИ.

Першого жовтня, на Покрову, в краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна була проведена конференція з нагоди релігійного та державного свята Дня захисників Вітчизни.

Після хвилини мовчання з доповіддю виступив старший науковий співробітник музею Іван Матіїв.

Слово мали: ініціатор заходу, член Національної спілки краєзнавців України – Степан Янковський, який серед іншого навів цікаві приклади героїчних змагань ОУН-УПА за українську державу; заступник голови районної організації товариства “Просвіта” ім. Т. Г. Шевченка – Ігор Лисейко. Він повідомив, що діяльність просвітян перейшла у формат волонтерської сотні «Просвіти», яку й очолив. Створено і свій шеврон-символіку. Представники цього об’єднання активно допомагають Збройним Силам України виготовляючи засоби маскування та надаючи продукти харчування. Постійно підтримують зв’язки з підрозділами та забезпечують, по можливості, їхні потреби.

Героїчного минулого і сучасного, в своїх виступах, торкнулись: очільниця ГО «Долина Бойківська» – Дарія Бібик, в.о начальника відділу культури Долинської міської ради – Іванна Мельникович, представники Церкви Христа Спасителя євангельських християн-баптистів – Павло Бандура і Роман Ревак, голова ветеранів війни і праці – Ярослав Парипа та інші.

Окрасою конференції були виступи учнів Долинської школи естетичного виховання ім. М. Антоновича: Соломії Кальмук, яка заспівала пісню “Немає України без калини” та ансамблю гітаристів під керівництвом Ольги Андрейко, які виконали твір “Батько наш Бандера”.

Захід завершився спільною молитвою за полеглими у збройній боротьбі за українську державу, за її оборону та церковним гімном «Боже великий єдиний».

Куратор заходу – голова районної організації товариства «Просвіта» ім. Т. Шевченка Зеновій Мандрик.
С. Янковський

ПОКРОВА – СВЯТО КОЗАЦЬКОЇ   І ПОВСТАНСЬКОЇ ЗВИТЯГИ.
ПОКРОВА – СВЯТО КОЗАЦЬКОЇ І ПОВСТАНСЬКОЇ ЗВИТЯГИ. 7
ПОКРОВА – СВЯТО КОЗАЦЬКОЇ   І ПОВСТАНСЬКОЇ ЗВИТЯГИ.
ПОКРОВА – СВЯТО КОЗАЦЬКОЇ І ПОВСТАНСЬКОЇ ЗВИТЯГИ. 8
ПОКРОВА – СВЯТО КОЗАЦЬКОЇ   І ПОВСТАНСЬКОЇ ЗВИТЯГИ.
ПОКРОВА – СВЯТО КОЗАЦЬКОЇ І ПОВСТАНСЬКОЇ ЗВИТЯГИ. 9
ПОКРОВА – СВЯТО КОЗАЦЬКОЇ   І ПОВСТАНСЬКОЇ ЗВИТЯГИ.
ПОКРОВА – СВЯТО КОЗАЦЬКОЇ І ПОВСТАНСЬКОЇ ЗВИТЯГИ. 10
ПОКРОВА – СВЯТО КОЗАЦЬКОЇ   І ПОВСТАНСЬКОЇ ЗВИТЯГИ.
ПОКРОВА – СВЯТО КОЗАЦЬКОЇ І ПОВСТАНСЬКОЇ ЗВИТЯГИ. 11

Add Your Comment

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).