Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Подяка

Шановні наші відвідувачі, спонсори, благодійники, волонтери та друзі музею, а також усі хто вболіває за розвиток музейної справи на Україні, завдяки вам наш музей залишається завжди наповненою, живою спорудою, робота працівників не марною і актуальною. Саме для вас ми створюємо комфорт у стінах музею, організовуємо різноманітні заходи, шукаємо інтерактивних, нових методів спілкування з вами. Ми дякуємо за кожну вашу усмішку, яку ви подарували нам, за кожен ваш вклад у розвиток музейної справи – чи то ви прийшли до музею, чи купили музейну продукцію, чи написали про нас статтю, а можливо виділили тістечка або морозиво, чи подарували якусь річ до музею, а може виступили у стінах музею, або ж провели якийсь майстер-клас, чи стали нашим спонсором або ж ідейним натхненником. Ким би ви не були – ви вже є нашим помічником і за це ми вам дуже вдячні. Віримо, що якою б не була ситуація в країні, як би не було важко виживати українським музеям в сьогоднішніх реаліях ви завжди будете з нами і допомагатимете нам.

Ми сподіваємося на вашу підтримку в будь-яких музейних починаннях, не схожими на ті, за якими працювали музеї попередніми роками.

Світ змінюється… – змінюються люди, смаки, бажання, уявлення про світ, культуру, мистецтво, змінюється кожен з нас і музей теж змінюється і всім цим перемінам ми тільки завдячуємо вам, вашому інтелекту, освіченості, інтелігентності, естетизму.

І надалі ми просимо вас допомагайте нам змінюватися тільки на краще, пропонуйте заходи, які б ви хотіли побачити в стінах музею, цікаві проекти, які ми б могли реалізовувати разом, оживляйте музейні експозиціїї вашою присутністю, дайте нове життя нашим експонатам вашим зацікавленням до них, підтримайте наші заходи та акції.

Ми завжди готові до співпраці з вами і до вислуховування ваших ідей, котрі стосуються музейного росту. Чекаємо на небайдужих до музею, активних, суспільно-свідомих людей щодня.

На сьогодні хочемо нагадати усім вам, що ми готуємося до масштабного дійства, яке вперше буде проводитися у Долині та й в нашому музеї зокрема – «Ніч у музеї» – непересічна подія, з допомогою якої ми хочемо привідкрити життя нашого музею опісля заходу сонця, разом із вами вдихнути людські емоції та переживання в неживі предмети, які ще хоронять у собі пам’ять прадідівських рук, побачити місто в іншому світлі з іншою історією, почути музику, яка дарувала насолоду протягом віків, зібратися в тісному колі і відчути та пережити дух української літературної інтелігенції (Шевченка, Українки, Франка), скуштувати дідівських страв і просто відпочити у місячній вересневій тиші. Ми завжди відкриті до дискусій і пропозицій з вашого боку, нехай це свято буде зроблене нашими спільними зусиллями!

Приходьте і ви не пошкодуєте, бо все це створено заради вас і для вас…

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).