Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Подарунок до Дня закоханих

Наближається день усіх закоханих – День св. Валентина. Традиція святкувати це свято прийшла в Україну не так давно – але тим не менше впевнено завойовує своїх прихильників.
З огляду на такі тенденції в світі і зокрема в Україні, музей «Бойківщина» вирішив провести майстер-клас тісно прив’язаний до тематики Дня закоханих. Звичайно, не тільки День св. Валентина наштовхнув на ідею проведення такого майстер-класу, але і зокрема прагнення музею та Станції юних техніків прищепити любов дітей до давніх традицій, серед яких провідною є вишивка.
Майстер-клас по вишивці під назвою «Вишитий Валентинчик» проводила керівник гуртка вишивки і архітектури Станції юних техніків Галина Іванівна Сова. Окрім того конференц-центр музею в якому і проводився захід був прикрашений роботами учениць СЮТ, а також роботами самої п. Галини.
Розпочався майстер-клас виступом директора музею Тетяни Сенів, яка щиро всіх привітала на святі і побажала плідної праці.
Невеличкий екскурс в історію бойківської вишивки зробила науковий співробітник музею Ксенія Данилів, а доповнила цю розповідь вже сама майстриня.
Під час практичного заняття 18 учасниць навчилися вишивати у техніці «лічильна гладь» та «солов’їні вічка» оберіг у формі серця, який кожна із них подарує на свій розсуд близькій людині 14 лютого під час святкування Дня св. Валентина.
По закінченні майстер-класу всі щиро подякували Галині Іванівні – а від музею їй був подарований символічний подарунок – солом’яний оберіг, який віримо захищатиме цю чудову людину від усякого зла.
Ну і звичайно цікаві фото усього процесу ми з радістю виставили на огляд.

Чекаємо нових зустрічей з вами!

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).