Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

Back to all Post

Подаруймо свято дітям-сиротам! (благодійна акція до дня Св. Миколая)

Незабаром в оселю кожного з нас завітає святий Миколай з омріяними подарунками та добрим святковим настроєм. Але не кожен в цей день може отримати подарунок, краплинку щастя, тепла та опіки. Тому краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів оголошує добродійну акцію до дня Святого Миколая для дитячого будинку «Теплий дім» м. Долини з метою збору теплих речей, іграшок, книг, канцелярських приладь, солодощів…, яка розпочинається з 1 листопада і триватиме до 1 грудня. Жодна допомога не буде зайвою.

Шановні жителі м. Долини та навколишніх сіл! Щиро закликаємо взяти активну участь в акції і допомогти хто чим зможе – принести щось корисне і цікаве для дітей-сиріт. «З миру – по цеглині в «Теплий Дім» – дитині».

Не будьте байдужими до дітей-сиріт! Адже роблячи щасливим когось, сам стаєш щасливішим!

Стати учасником акції просто, потрібно принести хороші подарунки за адресою м. Долина вул. Чорновола 2а, музей «Бойківщина», тел. 2-79-00

Add Your Comment

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).