Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Піша прогулянка навколо міського озера …

Піша прогулянка навколо міського озера в рамках проведення “Дитячого Дня науки” у музеї «Бойківщина»

До уваги вчителів, вихователів та школярів відпочинкових таборів Долинських навчальних закладів, долинян та гостей міста!

20 червня 2013 р. у четвер о 10.00 у краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів розпочнеться Дитячий День науки на тему «Бережливе відношення до природи. Забруднення. Ліси і водойми». Всі, хто бажає цей день провести разом з нами, матиме змогу зробити пішу прогулянку навколо міського озера, а заодно – поспілкуватися з екологом, порибалити разом з завзятими долинськими рибалками, навчитися розкладати палатку та розводити вогнище, почути настанови працівника рятівної служби МНС, посмакувати водою з цілющих джерел та набрати її з собою.

Захід можна відвідати за попереднім записом по тел. 2-79-00.

Не забудьте взяти з собою пляшки для джерельної води, зручне взуття, капелюшки та парасольки!

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).