Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Персональна виставка вишиваних робіт зі Стрия у музеї «Бойківщина»

До відома долинян, гостей міста, жителів сіл Долинщини!

З початку лютого 2014 р. у краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновича діє експозиція майстрині сюжетної вишивки Світлани Сидоренко «Краплинки душі». Запрошуємо відвідати персональну виставку стриянки, до складу якої входять вишивані роботи (76 екп.) – картини та портрети, а також колекція вишиваних писанок

Чекаємо вчителів та учнів шкіл, Станції Юних Техніків, Будинку Школяра, членів гуртків, майстрів вишивки і всіх, кого приваблює такий вид бойківського ремесла, як вишивання. Виставка триватиме до початку березня.

Ласкаво просимо!

Адміністрація музею «Бойківщина»

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).