Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Передвеликодній майстер-клас у «Росинці»

Наближається Великдень. Та у передсвятковій метушні пам’ятаємо і не забуваємо про духовний смисл великодньої атрибутики. Особливо гарна і неповторна та, що створена своїми руками. А якщо самим уміти, то можна й інших навчити. З цією метою краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів традиційно напередодні Великодніх свят організовує і проводить для долинян та гостей міста тематичні майстер-класи.

20 квітня науковий співробітник музею «Бойківщина» Мар’яна Кальмук-Дудар відгукнулась на запросини дитсадка «Росинка» і провела для педагогічного колективу закладу комплексний майстер-клас з оздоблення свічок і писанок за допомогою техніки холодного декупажу, а також розповіла про створення оздоб і виробів із солодкої мастики. Та, перш ніж приступити  до творчої  праці, вона запросила учасників майстер-класу до перегляду документального фільму про підготовку і святкування Великодня на Бойківщині.

Створення писанок з курячих яєць – заняття доволі кропітке, але цікаве, бо кожна писанка автентична і на ній  немає однакових узорів й орнаменту. Вихователі закладу з великим захопленням й заохоченням переймали ази майстерності, щоби передати їх під час майбутніх занять своїм вихованцям. Адже «Росинка» виховує маленьких патріотів у любові до рідного краю і пошані до споконвічних звичаїв та обрядів. Вихователь –методист Тамара Петрівна Витязь каже, що з цього майстер-класу багатство нових творчих ідей почерпне для  своєї діяльності й гурток художньо-естетичного циклу.

Наприкінці завідувач закладу Мирослава Іванівна Коропецька від усього колективу щиро подякувала п. Мар’яні за проведений майстер-клас і висловила надію, що такі цікаві й корисні творчі ініціативи в «Росинці» матимуть своє  продовження і надалі.


Галина Максимів

Спеціаліст загально-організаційного відділу

Долинської міської ради

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).