Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Патріотична фотосесія

З нагоди Дня Державного Прапора України, Дня Незалежності України та Дня міста Долини, всім охочим долинянам та гостям міста Долинськийкраєзнавчий музей «Бойківщина» та фотографи Долинського народного фотоклубу «Промінь» подарували нагоду взяти участь у фотосесії в бойківських костюмах.

Цього дня, всі хто завітав на площу  біля музею «Бойківщина», мали унікальну можливість сфотографуватись у традиційному бойківському вбранні з фондів музею «Бойківщина», та у власних вишиванках,  а також зробити фото на фоні стенду тантамарески. Старовинні вишиті й ткані бойківські сорочки, спідниці, запаски, коралі, хустки, капелюхи, крайки… Вбравши їх, учасники фотосесії ставали чарівними бойками та бойківчанками.

Щиро дякуємо всім хто цього дня був з нами, адже фотографія в бойківському одязі буде не лише доброю згадкою про цей день, а й залишившись у фондах музею «Бойківщина» демонструватиме традиційний бойківський стрій для майбутніх поколінь.

Марія Юсип

Фотоклуб «Промінь»

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).