Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Пасхальні прикраси з мастики

Прикраси з мастики можуть перетворити простий кулінарний виріб у витвір мистецтва. Процес приготування мастики доступний навіть дітям.

Для того щоб приготувати солодке тісто потрібно знати лише правильні пропорції інгредієнтів з яких воно складається.

8 квітня у музеї «Бойківщина» Тетяни та Омеляна Антоновичів відбувалися майстер-класи з виготовлення пасхальних прикрас з мастики, який провела науковий співробітник музею – Мар’яна Хабер-Дудар.

Ознайомившись з процесом приготування мастики та виробів з неї, дізнавшись, які інструменти потрібні для виготовлення фігурок, та як ліпити квіти, учасники приступили до приготування солодкого тіста.

Мастику готували з цукрової пудри, жувального зефіру, масла, лимонного соку, картопляного крохмалю та харчових барвників.

Коли початок було покладено, учасники приступили до творчого процесу – ліплення пасхальних прикрас.

Приготування прикрас, поєднане з їх дегустуванням, дуже сподобалося дітям.

З хорошим настроєм та чудовими виробами діти поверулися додому.

А ми принагідно нагадуємо, що оголошення про заплановані заходи музею, зокрема майстер-класи, розміщуються на сайті музею http://museum.dolyna.info, сторінках в соц. мережах ВК та ФБ, а також на радіо «Хвиля гір» та тижневику «Добра справа».

Мар’яна Хабер-Дудар

Науковий співробітник музею «Бойківщина»

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).