Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

«Пам’яті Осипа Бойдуника»

8 грудня 2015 р. виповнюється 120 років від Дня народження Осипа Бойдуника,  долинянина, одного з відомих українських громадсько-політичних діячів. Все своє життя О. Бойдуник брав участь в українському політичному житті, за свою діяльність переслідувався, заарештовувався поляками та німцями, після 1944 р. вимушений був залишитись на еміграції, щоб уникнути репресій з боку радянських каральних органів.

На спомин про невтомну працю великого патріота своєї нації, нашого краянина,  у Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів почала працювати виставка «Пам’яті Осипа Бойдуника – видатного українського громадсько-політичного діяча, долинянина». В експозиції представлена колекція документів та світлин з фондів музею «Бойківщина».

Пам’ять про Осипа Бойдуника – одного з творців та активних діячів українського визвольного руху, повинна назавжди залишитись в історії як нашого краю, так і України.

Виставка триватиме до 1 лютого 2016 р.

Ласкаво просимо!

Адміністрація музею «Бойківщина»

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).