Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

Back to all Post

Олександр Валентинович КАРМІЛЬЧИК

3.KARMILCHYK

Олександр Валентинович

КАРМІЛЬЧИК

(02.07.1981 – 14.04.2015)

Кармільчик Олександр народився 2 липня 1981 р. в с. Раків, Долинського р-ну.  Деякий час проживав в Білорусі, там і розпочав шкільне навчання. В Раківську ЗОШ  перевівся в 1991 року.
21 січня 2015 р. був мобілізований до лав Збройних Сил України для відбиття російської навали. Був направлений в зону АТО в Донецьку область.
Служив командиром відділення  93-ї окремої механізованої бригади.
Загинув від мінометного обстрілу 14 квітня 2015 р. в с. Піски Донецької обл.
Указом Президента України №553/2015 від 22 вересня 2015 р. «за мужність, самовідданість і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі» нагороджений орденом «За мужність ІІІ ступеня», посмертно.
Нагороджений відзнакою  «за участь у антитерористичній операції».
Рішенням Івано-Франківської обласної держадміністрації нагороджений відзнакою «За бойову звитягу», посмертно.
На фасаді школи с. Ракова йому  відкрито меморіальну дошку.
Похований в с. Раків

Олександр Валентинович КАРМІЛЬЧИК

Add Your Comment

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).