Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

Back to all Post

Олег Іванович МАРТИНИШИН

27MARTYNYSHYN

Олег Іванович

МАРТИНИШИН

(11.07.1976-21.12.2022)

Народився 11 липня 1976 року в с. Гошеві.
Переїхав з батьками до м. Долини ще до початку навчання в 1 класі.
В листопаді 1994 р. був призваний на строкову службу в Збройні Сили України, де працював на посаді водія.
За своїми переконаннями з перших днів брав участь  в Революції Гідності.
Після Майдану не роздумуючи вирішує йти захищати Батьківщину.
З 18 березні  2015 р був добровільно мобілізований до АТО, в званні старшого солдата служив на посаді  командира відділення розбирально-складальних робіт і поточного ремонту агрегатів ремонтного взводу автомобільної техніки ремонтної роти автомобільної техніки ремонтно-відновлювального батальйону в м. Миколаїв у складі 145-го окремого ремонтно-відновлювального полку.
13 жовтня 2015 р. був нагороджений грамотою за вагомий внесок у справу підтримання бойової готовності, високі показники в спеціальній підготовці, особисту професійну майстерність, зразкову військову дисципліну до Дня захисника України.
Демобілізований 7 квітня 2016 року.
Ще до початку російсько-української війни, 17 лютого 2022 р.  Олег уклав контракт на проходження військової служби в ЗСУ. Служив на посаді водія-заправника автомобільного відділення підвозу пального та мастильних матеріалів взводу матеріального забезпечення механізованого батальйону в складі ВЧ1008 14-ї окремої механізованої бригади. Мав позивний «Батя».
21 грудня 2022 р., виконуючи бойове завдання, поблизу н.п. Загризове Харківської обл. отримав вибухові травми несумісні з життям.

Олег Іванович МАРТИНИШИН  Олег Іванович МАРТИНИШИНОлег Іванович МАРТИНИШИН Олег Іванович МАРТИНИШИН Олег Іванович МАРТИНИШИН

Add Your Comment

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).