Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

«Оксанина Лялька» у музеї «Бойківщина»


На початку червня 2016 року у
Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів відкрилась виставка авторської ляльки «Образ і Слово» Оксани Смереки-Малик зі Львова. Колекція ляльок-мотанок та серія світлин авторських ляльок мисткині об’єднані назвою «Оксанина лялька».  Творчі роботи п. Оксани вже мають свою картумандрівок по Україні та супроводжуються її власними віршами. Також на виставці представлені світлини про афіші та мандруючі виставки п. Оксани, запис до Книги Рекордів України за виготовлену ляльку-велета.

О. Смерека-Малик – за фахом філолог-романіст, за посадою – директор Художнього ліцею при Львівській національній академії мистецтв. Лялькарка, писанкарка, поетеса.

Народилася лялькарка у Бережанах на Тернопільщині, росла у прикарпатському містечку Надвірна на Івано-Франківщині. Відома в багатьох областях України як писанкарка, бо вже понад 20 років розписує писанки. Як поетеса видала поетичну збірку «Три любові» (Львів, 1997 р., 2008 р.), та «Кав’ярня любові».

Протягом місяця червня «Оксанина лялька буде причаровувати до себе долинян та гостей міста Долини у музеї «Бойківщина».

Зустріч з автором п. Оксаною Смерека-Малик виставки відбудеться  9 червня о 14 год.

Щиро запрошуємо на зустріч та до відвідин виставки.

«Оксанина лялька» чекає Вас!!!

Адміністрація музею «Бойківщина»

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).