Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Оксані Грицей – майстру художнього різьблення та випалювання – 100

Шановні долиняни та гості міста!!!

Долинський краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів щиро запрошує усіх бажаючих відвідати виставки, присвячені 100-річчю від дня народження заслуженого майстра народної творчості України – Оксани Грицей. Відкриття відбудеться 5 травня 2015 р.

Фонди Івано-Франківського краєзнавчого музею представлять колекцію мистецьких робіт Оксани Грицей.

Колектив викладачів та групи вихованців Долинської художньої школи пропонують вашій увазі творчі роботи в експозиції «100-річчю від дня народження Оксани Грицей – присвячується…»

Автори експозиції «Пам’яті Оксани Грицей – вдячні митці» – майстри Долини та Долинщини.

Виставки триватимуть до 30 травня 2015 р.

При нагоді повідомляємо, що 12 і 13 травня ц.р. музей «Бойківщина» пропонує «Уроки пам’яті Оксани Грицей» для школярів, творчої молоді та всіх поціновувачів творчості видатного майстра-художника. (Участь за попереднім записом, час проведення можна попередньо обговорити за тел. 2-79-00)

Щиро запрошуємо до огляду названих експозицій та відвідати наші заходи, приурочені вшануванню Оксани Грицей.

Адміністрація музею «Бойківщина»

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).