Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Новорічно-різдвяна ярмарка у музеї «Бойківщина»

Шановні долиняни та гості міста!

Традиційно вже третій рік поспіль у Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів у передсвятковий новорічний та різдвяний час працює ярмарка солом’яних дідухів та «пауків», ялинкових прикрас, іграшок та підсвічників від майстрів бойківського ремесла.

Цьогоріч новорічно-різдвяна ярмарка розпочала свою роботу з 24 грудня 2016 р. і буде тривати до кінця різдвяних свят. Відвідувач ярмарки може придбати до власної оселі або ж друзям солом’яні вироби від майстринь соломоплетіння Юлії Чічак (с. Небилів Рожнятівського р-ну) та Наталії Бойко (м. Галич Івано-Франківської обл.). Приємно здивують долинян також підсвічники ручного розпису, скляні тваринки та півники митця Олега Доморецького зі Львова.

Щиро запрошуємо всіх на новорічно-різдвяну ярмарку та провести приємно час у музеї!!!

Адміністрація музею «Бойківщина»

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).