Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Нові здобутки митців фотоклубу «Промінь»

Ось уже п’ятий рік Долинський народний фотоклуб “Промінь”, що діє при Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» об’єднує довкола себе місцевих майстрів мистецтва фотографії. Учасники творчого об’єднання створюють чудові світлини, обмінються досвідом, шукають нові ідеї та підходи у створенні фотографії, беруть участь у міжнародних та національних фотоконкурсах. Саме в одному з таких конкурсів, який проходив у квітні-серпні 2014 р., взяли участь талановиті «променівські» фотографи, зокрема, голова Долинського народного фотоклубу “Промінь”,  член Національної спілки фотохудожників України Юрій Черневий та фотограф Ігор Ящур. Конкурс «5-ий  Міжнародний фотосалон панорама моєї Землі» відбувався за підтримки Національної спілки фотохудожників України. Метою  фотоконкурсу було відображення специфіки кожної країни – національного  колориту, традицій, етнічних особливостей, історії ландшафтів, людей, подій, пам’яток архітектури,  флори і фауни. Конкурс проводився в два етапи в двох секціях: панорамний формат та традиційний формат. Загалом на конкурсі було представлено: 859 робіт 117 авторів з14 країн світу.

Надзвичайно важливим і похвальним є те, що до експозиції виставки «5-го Міжнародного фотосалону панорама моєї землі 2014» серед 116 фотографій 57 авторів з 9 країн – ввійшли роботи Юрія Черневого «Нейтральна зона», «Кар’єр», «Дискусія», «Музичний дощ» та Ігора Ящура «Кавказ», «Новорічна Говерла 2012». В цьому конкурсі фотографія «Нейтральна зона», автором якої є Юрій Черневий, була удостоєна золотої медалі ISF.

Ми пишаємося здобутками долинських фотомитців та бажаємо їм і надалі майстерно увіковічнювати швидкоплинні миті, та щоб бажання дивитися на світ через об’єктив фотокамери ніколи не згасало.

Марія Юсип

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).