Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Нова перемога «Променя»

Нещодавно Долинський народний фотоклуб “Промінь” взяв участь в щорічному Всеукраїнському фотоконкурсі «Фестиваль Фотоклубів України- 2015».

За результатами проведення конкурсу цього року, як і минулого, фотоклуб “Промінь” ввійшов в число 12 КРАЩИХ фотоклубів України!!!

Незабаром організаторами фотоконкурсу буде випущений каталог, де вміщені колекції 12 рейтингових фотоклубів

Клубна фотоколекція “Променя” разом з фотографіями інших фотоклубів буде  спочатку представлена на виставці 7-21 жовтня  цього року в Києві в «Центрі української культури та мистецтва», згодом мандруватиме клубним кільцем міст України. Жителі Долинщини матимуть змогу побачити фотографії з «Фестивалю фотоклубів України» на початку грудня 2015 р., саме в цей час, виставка буде розгорнута в Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина».

Марія Юсип, фотоклуб «Промінь»

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).