Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

«Нескорений Майдан»

Тим, хто в боротьбі за волю і кращу долю України не дожив до сьогоднішнього дня, спить у незнаних і безіменних могилах, розкиданих по рідній і чужій землі…Цвіту нашого народу, його славним синам і донькам, які у розквіті своїх духовних і фізичних сил віддали молодість і найдорожче, що є в кожного з нас, життя-присвячується…

18 лютого о 15 год. в приміщенні Долинського краєзнавчого музею «Бойківщина» відбудеться захід «Нескорений Майдан» з вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, які загинули під час масових розстрілів активістів Євромайдану 18-20 лютого.

Усі бажаючі матимуть змогу поспілкуватися з безпосередніми учасниками Революції Гідності та очевидцями тих подій, переглянути відео-ролики та фільм «Перша смерть» з циклу «Зима, що нас змінила».

Для  нас є святим обов’язок гідно вшанувати Героїв, які ціною власного життя простелили для нас з вами дорогу в краще майбутнє!

Щиро запрошуємо істориків, краєзнавців, вчителів, воїнів та ветеранів, патріотичну молодь, долинян, гостей міста, всіх кому небайдужа доля нашої країни!

Адміністрація музею «Бойківщина»

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).