Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

«Найкращими в житті є жінки і квіти…»

17 серпня 2015 р. у Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів відкрилась «Персональна виставка художніх робіт художниці Тетяни Чаборик (м. Калуш)». Основними темами прикарпатської мисткині є миловидні пейзажні куточки, портрети жінок, квіти та котики. Роботи неодноразово мандрували по шляхах європейських країн, таких як Польша, Сербія, Мексіка, Індія тощо. Працюючи портретистом в українському консульстві у В’єтнамі, п. Тетяна мала нагоду зосередитися саме на багатогранності характеру та краси дівчини, жінки, матері…

Експозиція об’єднала роботи, виконані у різноманітних техніках: розпис по шовку, олія, темпера, акрил, акварель. Виставка далеко не повна, та вражає яскравими барвами і одночасно вселяє затишок, мир, надію.

Триватиме до 10 вересня.

Ласкаво просимо!!!

Адміністрація музею «Бойківщина»

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).