Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Нагорода для “Променя”

Щорічний всеукраїнський конкурс «Фестиваль фотоклубів України» привертає увагу фотоклубів з різних куточків України. «Фестиваль фотоклубів України» проводиться щорічно, його метою є -– активізація творчої і організаційної діяльності фотоклубів України, обмін досвідом та сприяння розвитку творчих зв’язків між фотоклубами, привернення уваги суспільства і місцевих органів самоврядування до діяльності фотоклубів, як частини культурного життя країни.

Участь в конкурсі могли прийняти українські фотоклуби, які функціонують не менше одного року. Кожен фотоклуб повинен був у визначені часові терміни подати на сайт фестивалю, колекцію фотографій, що складається  з 24 робіт, не менше ніж 8 авторів. Кращі колекції були обрані шляхом голосування на сайті фестивалю (кожен клуб повинен був оцінити інші фотоклуби за 10-ти бальною шкалою) переможцями стали ті, що отримали максимальну кількість балів.

Долинський народний фотоклуб «Промінь», що діє при музеї «Бойківщина» цьогоріч – вже втретє за час свого існування, не залишився осторонь цієї події і подав свою фотоколекцію до участі в фестивалі. Серед «променівських» авторів: Юрій Черневий, Олег Костецький, Ігор Ящур, Анатолій Кондрин, Євген Белоус, Софія Федоришин, Ксенія Циганюк, Марко Дубенський, Іван Ярич, Тетяна Гнатковська, Ярослав Савчин.

Цього року  рівень професіоналізму та мистецький підхід фотографів «Променя» був гідно оцінений, колекція фотосвітлин набрала високу кількість балів і долинський фотоклуб ввійшов в число12 кращих фотоклубів України.

Диплом учасника фестивалю та друкований каталог, де вміщені колекції 12 рейтингових фотоклубів – винагорода «Променю» за участь у конкурсі. Виставка колекцій кращих фотоклубів буде представлена 7-21 жовтня 2014 р. в Києві в «Центрі української культури та мистецтва», опісля, мандруватиме клубним кільцем містами України. Жителі долинського краю матимуть змогу побачити фотографії з «Фестивалю фотоклубів України» на початку лютого 2015 р., адже саме в цей час, виставка буде розгорнута в Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина»

Отож, висловлюємо слова глибокої вдячності фотографам, які гідно представляють Долину на всеукраїнському рівні, заздалегідь щиро запрошуємо всіх прийти і побачити те, що зафіксував об’єктив провідних фотографів України, та вкотре нагадуємо, що двері фотоклубу «Промінь» відкриті для тих, хто прагне долучитися до розвитку і творення фотографічного життя на Долинщині.

Марія Юсип

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).