Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Мистецтво в ім’я перемоги

До уваги долинян та гостей міста!

Напередодні святкувань П’ятидесятниці та Зішестя Святого Духа за сприяння громадської організації «Волонтери. м. Долина» у конференц-залі Долинського краєзнавчого музею «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів відкрилась виставка малярства «Мистецтво в ім’я перемоги» Юрія Івасечко.

Художник – родом з Тернопільщини, воїн АТО 6-го призиву, військовослужбовець 184 навчального центру із санмедпідготовки, інструктор з військової підготовки Яворівського полігону, часто буває з побратимами на передовій АТО.

Вперше представив свої художні роботи в лютому 2016 року у Тернополі, разом з іншими членами художньої студії «PICASSO». Пізніше – персональні виставки у Трускавці (художній музей М. Біласа), Дрогобичі (Палац Мистецтв), Стрию (меморіальний комплекс «Борцям за волю України».

Для долинських поціновувачів художнього мистецтва п. Юрій привіз 22 картини. Митець працює в техніці пейзажу, намагаючись вловити миттєвий стан природи, фіксує швидкоплинне життя великого міста, створює цікаві сюжетні композиції.

Зустріч з автором виставки – командиром АТО Юрієм Івасечко та його побратимами

відбудеться 26 червня о 13.00 год.

Експозиція «Мистецтво в ім’я перемоги» триватиме до 17 липня 2016 р.

Ласкаво просимо на зустріч та до ознайомлення з виставкою!

Адміністрація музею «Бойківщина»

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).