Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

Back to all Post

МИСТЕЦЬКА ПОДІЯ ПІД ГРИФОМ «ГУМОР»

213520014 4430163373672315 3260410491477054575 n

IV Міжнародний сатирично-гумористичний фотоконкурс “Весела копиця” – подія,  завдяки якій про наше місто знають в усій Україні та далеко за її межами.

Фотопроєкт є унікальним і єдиним в Україні змаганням гумористичного характеру, що розкриває сатирично-гумористичну тему через фотографію і дає можливість фотографам реалізувати свої творчі здібності, а також сприяє налагодженню співпраці і обміну досвідом між фотографами.

Традиційно, 7 липня 2021 року,  в виставковій залі краєзнавчого музею «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів відбулось відкриття фотовиставки «Весела копиця» та презентація однойменного двомовного каталогу.

Виставку відкрив голова журі фотоконкурсу – Юрій Черневий. Також на заході були присутні інші члени журі: Роман Геринович, Ростислав Кондрат, Юрій Фреїв, Анатолій Кондрин та запрошений учасник журі – Мар’яна Табаркевич.

З привітальним словом до присутніх звернувся міський голова Іван Дирів, висловивши подяку членам журі, учасникам конкурсу, працівникам музею та всім, хто долучився до організації і проведення Конкурсу.

На відкриття фотовиставки з’їхалися фотографи з різних міст України, зокрема Адріана Довга, м. Львів, яка отримала золоту медаль НСФХУ, Тетяна Павлик, м. Івано-Франківськ – срібну медаль НСФХУ, Сергій Тарабара , м. Чернігів та Андрій Недзельницький, м. Київ – бронзові медалі НСФХУ.

Наприкінці заходу міський голова Іван Дирів спільно з меценатом Романом Григорським вручили приз міського голови дипломанту «Веселої копиці» долинянину, члену Долинського народного фотоклубу «Промінь» Роману Шимковичу за колоритну роботу «Якби я був султан».

Після нагородження фотохудожники мали можливість поспілкуватись у дружній атмосфері, а також познайомитись з містом та зробити світлини на згадку.

Завдяки відділу внутрішньої політики та промоції Долинської міської ради (Наталія Гасуляк) маємо можливість переглянути відкриття фотовиставки “Весела копиця” за наступним посиланням https://www.youtube.com/watch?v=rh7xNbbEIHo

Фотовиставка «Весела копиця» діятиме до серпня 2021 року.  Гостинно запрошуємо оглянути!

Стежте за сторінкою фотоконкурсу «Весела копиця» в мережі ФБ https://www.facebook.com/groups/344502232678091 і вже незабаром матимете можливість переглянути веб-каталог «Весела копиця».
Фото Романа Шимковича

МИСТЕЦЬКА ПОДІЯ ПІД ГРИФОМ «ГУМОР» МИСТЕЦЬКА ПОДІЯ ПІД ГРИФОМ «ГУМОР»МИСТЕЦЬКА ПОДІЯ ПІД ГРИФОМ «ГУМОР» МИСТЕЦЬКА ПОДІЯ ПІД ГРИФОМ «ГУМОР»МИСТЕЦЬКА ПОДІЯ ПІД ГРИФОМ «ГУМОР» МИСТЕЦЬКА ПОДІЯ ПІД ГРИФОМ «ГУМОР»МИСТЕЦЬКА ПОДІЯ ПІД ГРИФОМ «ГУМОР» МИСТЕЦЬКА ПОДІЯ ПІД ГРИФОМ «ГУМОР»МИСТЕЦЬКА ПОДІЯ ПІД ГРИФОМ «ГУМОР» МИСТЕЦЬКА ПОДІЯ ПІД ГРИФОМ «ГУМОР»МИСТЕЦЬКА ПОДІЯ ПІД ГРИФОМ «ГУМОР» МИСТЕЦЬКА ПОДІЯ ПІД ГРИФОМ «ГУМОР» МИСТЕЦЬКА ПОДІЯ ПІД ГРИФОМ «ГУМОР»МИСТЕЦЬКА ПОДІЯ ПІД ГРИФОМ «ГУМОР» МИСТЕЦЬКА ПОДІЯ ПІД ГРИФОМ «ГУМОР» МИСТЕЦЬКА ПОДІЯ ПІД ГРИФОМ «ГУМОР»

Add Your Comment

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).