Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

МИСТЕЦЬКА ПОДІЯ ПІД ГРИФОМ «ГУМОР»

IV Міжнародний сатирично-гумористичний фотоконкурс “Весела копиця” – подія,  завдяки якій про наше місто знають в усій Україні та далеко за її межами.

Фотопроєкт є унікальним і єдиним в Україні змаганням гумористичного характеру, що розкриває сатирично-гумористичну тему через фотографію і дає можливість фотографам реалізувати свої творчі здібності, а також сприяє налагодженню співпраці і обміну досвідом між фотографами.

Традиційно, 7 липня 2021 року,  в виставковій залі краєзнавчого музею «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів відбулось відкриття фотовиставки «Весела копиця» та презентація однойменного двомовного каталогу.

Виставку відкрив голова журі фотоконкурсу – Юрій Черневий. Також на заході були присутні інші члени журі: Роман Геринович, Ростислав Кондрат, Юрій Фреїв, Анатолій Кондрин та запрошений учасник журі – Мар’яна Табаркевич.

З привітальним словом до присутніх звернувся міський голова Іван Дирів, висловивши подяку членам журі, учасникам конкурсу, працівникам музею та всім, хто долучився до організації і проведення Конкурсу.

На відкриття фотовиставки з’їхалися фотографи з різних міст України, зокрема Адріана Довга, м. Львів, яка отримала золоту медаль НСФХУ, Тетяна Павлик, м. Івано-Франківськ – срібну медаль НСФХУ, Сергій Тарабара , м. Чернігів та Андрій Недзельницький, м. Київ – бронзові медалі НСФХУ.

Наприкінці заходу міський голова Іван Дирів спільно з меценатом Романом Григорським вручили приз міського голови дипломанту «Веселої копиці» долинянину, члену Долинського народного фотоклубу «Промінь» Роману Шимковичу за колоритну роботу «Якби я був султан».

Після нагородження фотохудожники мали можливість поспілкуватись у дружній атмосфері, а також познайомитись з містом та зробити світлини на згадку.

Завдяки відділу внутрішньої політики та промоції Долинської міської ради (Наталія Гасуляк) маємо можливість переглянути відкриття фотовиставки “Весела копиця” за наступним посиланням https://www.youtube.com/watch?v=rh7xNbbEIHo

Фотовиставка «Весела копиця» діятиме до серпня 2021 року.  Гостинно запрошуємо оглянути!

Стежте за сторінкою фотоконкурсу «Весела копиця» в мережі ФБ https://www.facebook.com/groups/344502232678091 і вже незабаром матимете можливість переглянути веб-каталог «Весела копиця».
Фото Романа Шимковича

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).