Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

Back to all Post

Михайло Михайлович КРЕХОВЕЦЬКИЙ

6. KREKHOVETSKYY

Михайло Михайлович

КРЕХОВЕЦЬКИЙ

(24.12.1971 – 24.04.2016)

Креховецький Михайло народився 24 грудня 1971 р в с. Солуків, Долинського р-ну, Івано-Франківської обл.
2015 року мобілізований до лав Збройних Сил України; солдат 58-ї окремої мотопіхотної бригади. Брав участь в боях на сході України.
23 квітня 2016 року під час обстрілу позицій взводного опорного пункту поблизу смт. Луганське Бахмутського району Михайло Креховецький зазнав важкого осколкового поранення.
Його доставили до Харківського військово-медичного клінічного центру Північного регіону, де Михайло помер 24 квітня.
28 квітня 2016 року похований в селі Солуків Долинського району.
Указом Президента України № 421/2016 від 29 вересня 2016 року «за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі» — нагороджений орденом «За мужність» III ступеня, посмертно.

Михайло Михайлович КРЕХОВЕЦЬКИЙ            Михайло Михайлович КРЕХОВЕЦЬКИЙ           Михайло Михайлович КРЕХОВЕЦЬКИЙ

Add Your Comment

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).