Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Ми зареєстрували захід “Ніч в музеї” в соцмережі “ВКонтакте”

Приєднуйтеся до заходу “Ніч у музеї” (7 вересня 2013 р. з 17:30 до 8:00 год.). При можливості можете організувати групу із 6 чоловік і взяти участь у міському квесті або мистецькому квесті (НА ВИБІР), який організовується в рамках Ночі у музеї. Приємні враження забезпечені на цілий рік. Вартість – 30 грн. Записати команду потрібно до 20 серпня. http://vk.com/dolynaquest
А крім того, ви зможете просто в цю ніч побувати на низці цікавих заходів: перфомансі, літературних читаннях, екскурсії “Нічними вулицями міста”, на майстер-класах з варіння токану та гри на дримбі, на Бойківській дискотеці за участі молодіжного гурта та перегляд фільму “Ніч у музеї”.
Не забудьте з собою взяти для ночівлі в музеї (якщо ви захочете залишитися карімат та спальник)

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).