Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Ми вже Вконтакті

Шановні наші відвідувачі, тепер ви можете переглядати новини музею не тільки на нашому офіційному сайті, але й спілкуючись в соціальній мережі “Вкотнакті”.
Таким чином, ми надіємося ви будете максимально проінформовані про заходи музею, заздалегіть (не виходячи з дому і не прикладаючи ніяких зусиль) записуватись на відвідування майстер-класів, виставок, Днів Науки та інших організованих музеєм заходів.

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).