Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

Back to all Post

Музей просить долучитися краян

Долинський Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів в рамках святкування сторіччя з Дня народження Омеляна Антоновича та Кардинала УГКЦ  Івана Мирослава Любачівського,  яке відбудеться в серпні 2014 року,  запрошує всіх краян та жителів нашого міста долучитися до збору  матеріалів: фотографії, документи, копії, рукописи, речі особистого характеру, друковану продукцію, та все що пов’язане з життям та працею цих видатних постатей, які знані не тільки на теренах України а й за її межами.

Будемо вдячні  всім за вияв вашої небайдужості та співпрацю з нами. Для нас неабияку цінність принесе навіть найменша річ, чи най коротша інформація, що дозволить краще пізнати наших славних  краян.

Долинський музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів

вул. Чорновола, 2 A Долина,  тел: (03477) 2-79-00, 2-74-40  e-mail: muzey_dolyna@ukr.net;

контактна особа – Фендик Н.В.  тел. моб. 0664582631;

Add Your Comment

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).