Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Музей “Бойківщина” завдяки проекту ЄС став взірцем енергоефективної будівлі

31 жовтня відбулося урочисте відкриття оновленого Долинського краєзнавчого музею “Бойківщина” Тетяни і Омеляна Антоновичів, який за підтримки Європейського Союзу в рамках проекту «Підтримка заходів з енергоефективності в малих містах України» було перетворено на взірцеву бюджетну будівлю в контексті реалізованих енергоефективних заходів. Проект реалізував Благодійний фонд громади м. Долина у партнерстві з Долинською міською та районною радами.
У рамках реалізації проекту відбулося встановлення енергозберігаючих вікон та дверей, заміна системи опалення та освітлення, встановлення теплоізоляції (утеплення) будівлі в музеї «Бойківщина», а також встановлення енергозберігаючих вікон та дверей в дитячій школі естетичного виховання ім. Мирослава Антоновича та дитячій художній школі.

Очікуване скорочення обсягів споживання теплової та електричної енергії після реалізації проекту, в порівнянні з попередніми показниками:
музей “Бойківщина” – 76%;
художня та музична школи – 27%.

Церемонію урочистого відкриття відвідали почесні гості: заступник голови Івано-Франківської ОДА Роман Іваницький Роман, міський голова м. долина Володимир Гаразд, перший заступник голови Долинської РДА Сергій Плотніков, заступник голови Долинської районної ради Микола Гуцуляк, керівник апарату долинської РДА Катерина Олійник, а також почесний голова РО Всеукраїнського товариства “Просвіта” Степан Янковський. Кожен з присутніх виступив з вітальним словом та відзначив важливість проекту для нашого міста.
Також більше про виконану роботу присутнім розповіли представники підрядних організацій, що в рамках проекту працювали над енергоефективними змінами будівлі музею: Микола Витвицький (фірми «Геліконт» – утеплення стін) та Людмила Павлів (фірма ВікноЛідер – встановлення вікон та дверей). Вони розповіли про те, як саме встановлення енергоефективних матеріалів допоможе заощадити енергію та про позитивні зміни, які очікуються після закінчення реалізації проекту.
До перерізання символічної стрічки були запрошені міський голова Володимир Гаразд, директор музею «Бойківщина» Тетяна Сенів та волонтер Корпусу Миру США Роберта Ілейжер.

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).