Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

Back to all Post

Мелодія оркестру у поєднанні з художнім мистецтвом

Напередодні Нового року, 20 грудня, музичними фанфарами естрадно-духового оркестру розпочалося відкриття виставки Калуського коледжу культури і мистецтв у Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів.

Мелодія оркестру у поєднанні з художнім мистецтвом

під час зустрічі

Мелодія оркестру у поєднанні з художнім мистецтвом

під час зустрічі

На заході були присутні гості з Калуша – організатори виставки «Мистецькі животоки» та художники-калушани, творчі роботи яких раніше експонувались у нашому музеї. Серед них: голова циклової комісії викладачів образотворчого мистецтва коледжу Тетяна Василівна Меланюк, завідувач кабінету методики викладання образотворчого мистецтва Світлана Богданівна Белей, викладачі: Віта Станіславівна Івахнюк, Ірина Мирославівна Зіняк, Юлія Василівна Олінкевич, Уляна Іванівна Височанська, Юлія Михайлівна Багринівська, Ірина Ігорівна Штундер, також зберігач фондів Виставкової зали м. Калуша Галина Іванівна Турчик та ін.

Насамперед присутні вшанували Хвилиною мовчання всіх полеглих у неоголошеній війні, та подумки попросили воїнам-захисникам на передовій здоров’я і сили витримати, вистояти, захистити рідну землю і живими повернутись до своїх родин.

Від імені всіх долинян та художників міста із мистецьким дійством,  прийдешнім Новим Роком та Різдвом Христовим привітав викладацький колектив  коледжу директор Долинської дитячої художньої школи Олег Іванович Лаврів, відзначив, що добірка творчих робіт, виконана різноманітними  техніками досить цікава і викладачі школи неодмінно познайомлять своїх вихованців із цими творами.

Мелодія оркестру у поєднанні з художнім мистецтвом

під час зустрічі

Мелодія оркестру у поєднанні з художнім мистецтвом

під час зустрічі

Теплими та щирими словами привітала своїх земляків із Калуша відома долинська письменниця, член Національної спілки письменників України – Надія Дичка, висловила побажання, щоб скоріше прийшов той час, коли можна було б творчо працювати у мирній Україні.

Від імені калушан взяла слово Тетяна Василівна Меланюк. Подякувала всім присутнім за те, що прийшли на захід, незважаючи на негоду, зазначила про символічність експонування виставки саме у музеї «Бойківщина», оскільки коледж, котрий цьогоріч святкує своє 55-річчя, має завдання на терені Прикарпаття відроджувати мистецькі традиції Бойківщини. Зауважила, що добірка творів покликана знайомити глядачів, як із різноманітними техніками мистецтва, так із творчістю закладу і, зокрема, спеціальністю «Образотворче мистецтво». Побажала долинянам мирного неба,  світлого Різдва та висловила сподівання, що «Мистецькі животоки» будуть і

Мелодія оркестру у поєднанні з художнім мистецтвом

під ячас зустрічі

надалі чарувати своїх відвідувачів. На згадку про експозицію колекції мистецьких робіт студентів і викладачів коледжу – одну із творчих робіт, а саме картину «Рідне село» із зображенням однієї із бойківських церквиць випускниці Людмили Куцели колектив викладачів образотворчого мистецтва подарував фондам музею «Бойківщина». Зазначимо, що між Долинським краєзнавчим музеєм «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів і Музейно-виставковим центром м. Калуша триває довгорічна тісна співпраця, а даний захід – нова сторінка співпраці між музеєм «Бойківщина» та Калуським коледжем культури і мистецтв.

Ознаменував незабутню зустріч митців з долинянами  приємний дарунок колективу із 20-ти музикантів естрадно-духового оркестру – студентів  коледжу під орудою Ярослава Михайловича Скаб’яка, презентувавши долинянам намисто  чарівних мелодій новорічно-різдвяних пісень та колядок.

Мелодія оркестру у поєднанні з художнім мистецтвом

під час зустрічі 

На згадку про зустріч у музеї «Бойківщина» та експонування колекції мистецьких робіт коледжу, організаторам виставки було подаровано збірку статей «З історії Долини» та зразки туристичної продукції.

Виставка триватиме весь новорічно-різдвяний період, аж до 20 січня 2018 року, і у долинян та гостей міста буде достатньо часу, щоб помилуватися роботами калуських студентів та викладачів, вибрати свої уподобання та відмітити це у Книзі відгуків.

До нових зустрічей у музеї «Бойківщина»!

Тетяна Гнатковська

науковий співробітник музею «Бойківщина»

 

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).