Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

Back to all Post

Мар’яна Василівна ТРЯСКО

21TRYASKO

Мар’яна Василівна

ТРЯСКО

(07.06.1985 – 24.09.2022)

Мар’яна Тряско народилася 7 червня 1985 р. в с. Тростянець Долинського р-ну.
Після школи продовжила навчання в Івано-Франківському медичному фаховому коледжі по спеціальності медсестра.
Потім кілька років працювала в Долинській ЦРЛ в реанімаційному та терапевтичному відділеннях.
В 2008 році виїхала до Італії.
У квітні 2022 р. Мар’яна Тряско, позивний «Квітка», не маючи жодного сумніву в своїй місії,  їде в Україну, щоб поповнити медичне військо.
Вона служила у 102 окремій бригаді Сил територіальної оборони ЗСУ.
З її слів: “Зараз я перебуваю тут, на передовій, щоб мої діти могли приїхати до рідного дому, на мою Батьківщину у свободі, у процвітанні синьо-жовтого кольору”.
Також Мар’яна згадує і про свою родину, яка не в одному поколінні плекала ідеї самостійної України.  Її праді­дусь під час Другої світової війни організу­вав біля своєї хати шпитальку для воїнів УПА. Коли про це ді­зналися «совіти», прийшли і спалили хату. Вбили на подвір’ї Мар’яниного прадідуся. Утискали всю родину.
Мар’яна Тряско потрапила під артилерійський обстріл в районі Гуляйполя і померла від отриманих травм в лікарні Запоріжжя  24 вересня 2022.
Похована в с. Тростянець.

Мар’яна Василівна ТРЯСКО Мар’яна Василівна ТРЯСКОМар’яна Василівна ТРЯСКО Мар’яна Василівна ТРЯСКО

Add Your Comment

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).