Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

Back to all Post

“Мандрівна виставка” у музеї “Бойківщина”

"Мандрівна виставка" у музеї "Бойківщина"З 12 квітня по 12 травня у краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів експонується виставка «Краєвиди Бойківщини у мініатюрі Степана Теліжина». Олія і акварель митця добре відома як і долинянам та мешканцям інших областей, так і за межами нашої "Мандрівна виставка" у музеї "Бойківщина"України. Географія подорожей досить різноманітна. Починаючи з персональної виставки у м. Долині у 1984 р., подорожує землями Галичини, відвідала місто Києв, побувала в Австрії, Франції, Америці і неодноразово!!! Оскільки експозиція є мандрівною, після її завершення керівники шкіл, підприємств та музеїв Прикарпаття можуть запросити її до себе. Ласкаво просимо побувати у наших бойківських Карпатах очима долинського живописця!"Мандрівна виставка" у музеї "Бойківщина" "Мандрівна виставка" у музеї "Бойківщина"

P. S. 18 квітня о 15.00 у стінах музею «Бойківщина» відбудеться зустріч з долинським майстром живопису Степаном Теліжиним, де  можна буде не тільки поспілкуватися з автором експозиції, але й запросити “мандрівну виставку” до себе.

Add Your Comment

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).