Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Маленькі дива, які щодня рятують людські життя.

Про їхні маленькі подвиги не пишуть статті у газетах і не знімають сюжети центральні канали. А вони нарівні з дорослими плетуть маскувальні сітки, печуть бійцям АТО пиріжки, в’яжуть шкарпетки, збирають гроші й роблять обереги, щоб там, на передовій, підтримати наших солдат і ще раз нагадати: хлопці, тримайтеся, ви не самі, ми з Вами!

10 лютого працівники Долинського краєзнавчого музею «Бойківщина» ініціювали акцію під назвою “Від серця до серця”. Під час 2 годинного майстер-класу учасники мали змогу виготовити синьо-жовті сердечка-обереги, в яких зашивали молитви, переглянути відео-ролики про те, як в час коли ми живемо своїм життям-на Сході не вщухає боротьба.

До акції долучилися учні Долинської  школи №4,5,6 та учні Тяпчанського НВК з вчителем Яблонь Іриною Михайлівною. Із найщирішими побажаннями любові та добра, сердечка-обереги, зроблені дітьми, та інші подарунки, які діти принесли з дому поїдуть на передову.

Щиро вдячні нашим Захисникам, а також маленьким патріотам, яким небайдужа доля країни та Тих, хто ціною власного життя виборює нашу незалежність!


Мар’яна Кальмук-Дудар

Науковий співробітник музею «Бойківщина»

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).