Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Майстер-клас зі створення ВЕЛИКОДНЬОЇ ПИСАНКИ

Наближається Пасха, свято яке ми – долиняни і весь християнський світ з нетерпінням чекаємо цілий рік. Традиційно, напередодні Великодніх свят, музей «Бойківщина» організовує і проводить для долинян та гостей міста майстер-класи по писанкарству, які дають можливість отримати вміння виготовляти писанки за давніми українськими традиціями з регіональним колоритом та своєрідністю.

27 квітня о 14:00 год. відбудеться майстер-клас зі створення ВЕЛИКОДНЬОЇ ПИСАНКИ, який проведе – поетеса, художниця, майстриня, учитель Долинського природничо-математичного ліцею –Оксана Степанівна Сподар.

Під час майстер-класу  Ви дізнаєтеся багато цікавого про види та способи написання писанок, познайомитесь із їх символікою та значенням кольорів, і, звісно ж, навчитеся розписувати писанки воском.

Виготовлена під час майстер-класу писанка, буде довго зігрівати Ваші серця, а також серце того, кому Ви її подаруєте, та насамперед стане найкращою окрасою Вашого Великоднього кошика!

Відвідування майстер-класу можливе тільки за попереднім записом!

Кількість учасників обмежена!

Вартість квитка на майстер-клас – 10 грн.

Квитки можна придбати в касі музею.

Довідки за телефоном 2-79-00

Адміністрація музею «Бойківщина»

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).