Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Майстер-клас з виготовлення годівничок

Вже незабаром надходить зима, знаємо, що це – найважчий час у житті пернатих, які не відлітають у теплі краї, а залишаються в Україні. З літератури відомо, що з  десяти дрібних птахів, весну, після суворої зими, вдається зустріти тільки одному.

Птахи чекають вашої підтримки, тому музей «Бойківщина» запрошує до спільного виготовлення годівниць та їх встановлення по місту, оскільки найсприятливіші умови для зимування птахів створюються саме в населених пунктах завдяки м’якшому мікроклімату і можливості скористатися часткою продуктів з щирих людських рук.

Не варто залишатися байдужим, коли мова йде про збереження чийогось життя!

Майстер-клас з виготовлення годівничок відбудеться у приміщенні конференц-зали музею «Бойківщина». Максимальна кількість учасників – 9 чоловік.

Майстер клас відбудеться 22 листопада 2013 р. о 14:00.

Деталі за тел. 2-79-00.

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).