Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Майстер-клас з твістингу та аеродизайну

Твістинг – мистецтво створення фігур із повітряних куль. Захопливе видовище та водночас цікаве заняття для дітей, що розвиває творчі здібності малюка, дрібну моторику та просторове уявлення.

В рамках відзначення Дня захисту дітей Долинський краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів щиро запрошує маленьких долинян на майстер-клас з твістингу та аеродизайну, який проведе пані Галина Лютан Арт-бутік “Балянсе”.

Відвідавши майстер-клас ваша дитина отримає масу позитивних емоцій, а також навчиться робити різні фігурки з повітряних куль.

Захід відбудеться 6 червня о 15:00 у приміщенні конферец-зали музею «Бойківщина».

Квитки на майстер-клас можна придбати в касі музею “Бойківщина”.

Вартість квитка на майстер-клас – 20 грн.

Кількість місць на майстер-класи – обмежена!

Запис проводиться за телефоном 2-79-00 та 0951191481

(Контактна особа – Мар’яна Хабер-Дудар)

Адміністрація музею «Бойківщина»

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).