Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Майстер-клас з техніки малювання на воді – Ебру від майстрині Студії пісочної анімації та творчого розвитку «Планети Мрій» м.Львів в музеї «Бойківщина»

Навчитися малювати на водному просторі – значить зрозуміти мову того, що складає основу всього живого – води.

У світі це мистецтво називають Турецьким мармуруванням. Однак, мармурові розводи – це лише мала частина глибокого і витонченого мистецтва.

Вода – найзагадковіший і незрозумілий елемент на землі. Вона не підкоряється законам фізики, вона може лікувати і вбивати, будучи самим надійним хранителем і передавачем інформації. Сама вода допомагає творити прекрасне, якщо тільки людина готова навчитися зрозуміти її мову.

Зображення, створене на воді, можна переводити на папір, тканину, дерево, скло і кераміку. Так неповторний малюнок стає прикрасою інтер’єру, одягу і аксесуарів.

Навіть стикаючись з цим мистецтвом вперше, Ви стаєте автором унікального і неповторного творіння.

Долинський краєзнавчий музей «Бойківщина» пропонує і Вам долучитись до давніх традицій під час унікального майстер-класу з живого малюнку – Ебру, що відбудеться 12 квітня о 14:00 год. у конференц-залі музею, який проведе майстриня з студії пісочної анімації та творчого розвитку «Планета Мрій» м.Львова.

Будь-яка творчість – це шлях не тільки самовираження, а й самопізнання. Потрібно пробувати і вибирати той вид мистецтва, який вам ближче всього. Творіть і пізнавайте світ навколо і самого себе!

Відвідування майстер-класу можливе тільки за попереднім записом!

Кількість учасників обмежена!

Вартість квитка – 60 грн.

Квитки можна придбати в касі музею.

Довідки за телефоном 2-79-00

Адміністрація музею «Бойківщина»

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).