Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

Back to all Post

Майстер-клас з пластилінографії «Весна іде, красу несе…»

Майстер-клас з пластилінографії «Весна іде, красу несе…»Пластилінографія або малювання пластиліном – це відносно новий вид дитячої творчості та різновид нетрадиційного малювання, який сьогодні доступний усім. Таке заняття дуже подобається  дітям  і часто стає найулюбленішим. Причин цьому багато: по-перше, малюнки пластиліном на картоні створювати дуже просто, по-друге, пластилінографія допомагає зняти м’язове і нервове напруження,  в-третіх, картини з пластиліну легко піддаються коригуванню.

Сьогодні кожен може придбати пластилін в магазині, а от виготовити його власноруч уміє не кожен.

Наближається чудове свято – Міжнародний жіночий день – 8 березня, тож запрошуємо усіх бажаючих завітати у Долинський краєзнавчий музей «Бойківщина» на майстер-клас з пластелінографії «Весна іде, красу несе…», під час якого ви навчитеся виготовляти екологічно чистий пластилін та ліпити картини з нього.

Майстер-клас  відбудеться 2 березня о 14 год.

Вартість квитка-10 грн. (собівартість роздаткового матеріалу)

Кількість місць обмежена!

Довідки за телефоном-2-79-00

Давайте ж разом зануримося у захоплюючий світ творчості і порадуємо наших близьких листівкою, яка таїть у собі тепло і особливу чарівність, адже зроблена своїми руками!

Адміністрація музею «Бойківщина»

Add Your Comment

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).