Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Майстер-клас з миловаріння «Найкращий подарунок»

До уваги долинян та гостей міста – усіх, хто хоче зробити приємний подарунок собі або своїм близьким до 8 березня!

В цей святковий день, який з нетерпінням чекають усі представниці прекрасної статі, чоловіки метушаться в пошуках ідеального подарунку.

Квіти та цукерки – перше, що приходить багатьом на думку. Звичайно ж, дівчині буде приємно отримати їх, але подарунок створений власноруч завжди наймиліший серцю. В цей день і жінки вітають своїх мам, подруг, сестер, бабусь та інших дорогих людей.

Тож запрошуємо вас у Долинський краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів, де буде проводитись майстер-клас з миловаріння.

Мило ручної роботи зараз дуже популярне, адже гарне та ароматне, ще й виготовлене з натуральних компонентів то ж значно корисніше та безпечніше, ніж виготовлене промисловим способом. Його можна робити у різних формах та з різними ароматами, що робить мило несхожим на те що є у магазинні.

На нашому майстер-класі Євгенія Степанівна навчить вас зробити такий подарунок. Також ви дізнаєтесь про історію миловаріння та секрети успіху його виготовлення.

Майстер-клас відбудеться 6 березня 2015р. о 14:00 у конференц-центрі музею «Бойківщина»

Кількість відвідувачів обмежена. Записи проводяться включно до 1 березня 2015р. за тел. 2-79-00

Вхід 45грн (у вартість входить роздатковий матеріал)

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).