Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Майстер-клас з ліпки полімерною глиною (до 8 березня)

Шановні жінки, незабаром Ви святкуватимете Міжнародний день жінок і відомо, що в цей день кожна з нас хоче виглядати по-особливому. Музей «Бойківщина» запрошує Вас відвідати майстер-клас з ліпки полімерною глиною, де Ви зможете навчитися азів виготовлення унікальної біжутерії, яка залежатиме тільки від Вашої фантазії та вмінь. Ніяких штампів, ніяких подібностей – все це подарує Вам полімерна глина. Не проґавте свого шансу – відпочиньте разом із нами, створюючи собі прикрасу!

Майстер-клас відбудеться 6 березня о 14:00 год. в приміщенні конференц-центру музею «Бойківщина». Вхід – 10 грн. (в ціну входить роздатковий матеріал) Майстер-клас проводить – Галяс Віталій – відомий на Долинщині майстер біжутерії з полімерної глини.

Тел. для довідок 2-79-00 та на сайті музею http://museum.dolyna.info/.

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).