Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

Back to all Post

Майстер-клас «Вишитий Валентинчик» (до Дня св. Валентина)

Дорогі долиняни, шановні гості, розпочався новий 2012 рік і ми, адміністрація музею «Бойківщина», запланували для вас в цьому році багато цікавих та пізнавальних заходів, які покликані урізноманітнити рівномірний плин міського життя, зберегти традиції бойківського краю, популяризувати між молоддю ремесла та промисли.
«Вишитий Валентинчик» – майстер-клас від керівника гуртка вишивання Станції юних техніків – Галини Іванівни Сови.
Якщо ви бажаєте власноруч виготовити цікавий та практичний подаруночок і опанувати техніку вишивання «лічильна гладь» то чекаємо Вас у приміщенні конференц-зали музею «Бойківщина» 9 лютого о 14:00 год.

Записи проводяться за номером 2-79-00
Вхід – 5 грн.

Add Your Comment

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).