Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Майстер-клас «Виготовлення новорічних прикрас з солоного тіста».

Здавна відомі пластичні властивості солоного тіста. Наші прабабусі ліпили з нього фігурки різних птахів і тварин, якими обдаровували своїх друзів та родичів. Фігурки з тіста використовувалися як дитячі іграшки,  мали обрядове значення.

Простота, дешевизна і задоволення, яке отримуєш від роботи з цим пластичним матеріалом, донесли цю забаву в наш час з глибокої давнини.

Художнє ліплення із солоного тіста є одним з найулюбленіших та захоплюючих занять для людей різного віку. З цього чудового матеріалу можна виготовити багато цікавих виробів, в тому числі цілі картини, що випромінюють тепло рук майстра.

Наш музей пропонує Вам навчитися готувати солоне тісто та вироби з нього під час майстер-класу, який проведе науковий співробітник музею «Бойківщина» – Мар’яна Кальмук-Дудар .

Захід відбудеться 18 грудня о 15:00 в конференц-залі музею «Бойківщина».

Участь в майстер-класі – безкоштовна. Кількість учасників обмежена!

Телефон для довідок 2-79-00

Адміністрація музею “Бойківщина”

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).