Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

Back to all Post

Майстер-клас виготовлення льодяників «Бойківський смаколик»

Майстер-клас виготовлення льодяників  «Бойківський смаколик»Улюблений льодяник «Півник на паличці» дарує радість дітям і дорослим, це найсолодша згадка з дитинства.

Коли ж з’явилися перші цукерки на паличці?

Деякі джерела стверджують, що такій карамелі вже 500 років. Цукерки у вигляді будиночків, ялинок, рибок передували півникові.

Іспанці, англійці, французи, американці, росіяни та українці — усі брали участь в конструктивних і рецептурних нововведеннях для карамелі на паличці. І сьогодні ми маємо велику кількість видів цих всіма улюблених ласощів.

Долинський краєзнавчий музей «Бойківщина», пропонуємо вам навчитися робити ці солодощі відвідавши майстер-клас «Бойківський смаколик».

Майстер-клас відбудеться 5 жовтня о 15 год. в приміщенні конференц-зали музею.

Відвідування майстер-класу можливе тільки за попереднім записом!

Кількість учасників обмежена!

Вартість квитка на майстер-клас – 5 грн.

Квитки можна придбати в касі музею.

Довідки за телефоном 2-79-00

Адміністрація музею «Бойківщина»

Add Your Comment

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).