Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Майстер-клас від Наталії Попик. Розпис по склу «В очікуванні дива»

Зимова пора надихає нас на дива навіть у повсякденні. Для того, щоб перетворити свою оселю в свято, іноді достатньо докласти зовсім небагато зусиль.

Споконвіку розпис по склу приковує погляд, зачаровує, створює в приміщенні особливу атмосферу, адже поєднує у собі гру світла і тіні, плавні вигини тонкого малюнка.

Сьогодні займатися розписом може будь-яка людина незалежно від віку. Для цього існують спеціальні магазини, де можна придбати професійні фарби для розпису. Своїми руками можна створити різні елементи декору для дому.

Долинський краєзнавчий музей «Бойківщина» запрошує усіх бажаючих навчитися розпису по склу під час майстер-класу, який проведе художник-дизайнер студії флористики та декору «Kvitka-room» з Івано-Франківська – Наталія Попик.

Захід відбудеться 26 січня о 15 год. в приміщенні конференц-зали музею «Бойківщина».

Кількість учасників – обмежена!

Вартість квитка на захід – 50 грн.

Квиточки можна придбати в касі музею «Бойківщина» до 23 січня.

Деталі за тел. 2-79-00 та +380951191481

(Контактна особа – Мар’яна Дудар)

Адміністрація музею «Бойківщина»

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).