Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Майстер-клас «Солодкі букетики з мастики»

Кулінарна цукрова мастика – чудовий декоративний їстівний матеріал для прикраси тістечок, тортів, печива, кексів та пирогів. Кондитерські вироби, прикрашені ліпленням з мастики, автоматично перетворюються в художні твори мистецтва, якими хочеться милуватися, не вживаючи в їжу. А як від подібних експериментів радіють діти, яких можна залучити до захоплюючого процесу виготовлення фігурок з мастики. Ліпити можна цілим сімейством – адже це веселе, корисне заняття, що породжує тендітну і апетитну красу.

Ліпити можна що завгодно: квіти, героїв казок, тварин, будинки, палаци, людей, і так далі.

Для успіху справи дуже важливо домогтися приготування якісного матеріалу, тобто – мастики. У кожної господині існує свій перевірений рецепт. Дізнатись усе про мастику і її види, ознайомитись з процесом приготування мастики та виробів з неї, дізнатись які інструменти потрібні для виготовлення фігурок та як ліпити квіти, ви можете відвідавши майстер-клас, який відбудеться в музею Бойківщина. Після майстер-класу готові вироби ви зможете використати для прикрашання тістечок, кексиків, тортів дома до будь якого свята. Оскільки готові вироби з мастики можна зберігати кілька місяців.

Майстер клас відбудеться  30 жовтня о 14:00

в конференц залі музею «Бойківщина».

Вхід 10 грн (у вартість входить роздатковий матеріал)

Кількість бажаючих взяти участь в майстер-класі обмежена!

Записи проводяться за тел. 2-79-00

Адміністрація музею “Бойківщина”

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).