Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Солодкий майстер-клас

Напевно ви не раз зустрічали на просторах інтернету або журналах торти, які були прикрашені яскравими фігурками або ніжними кольорами? На перший погляд це здається нездійсненним! Але насправді все геніальне є простим. І в цьому мали змогу переконатися учасники майстер-укласу «Солодкі букетики з мастики», який відбувся в Долинському краєзнавчому музеї Тетяни і Омеляна Антоновичів «Бойківщина»  у п’ятницю, 30 жовтня.

На цей захід зібралося більше охочих ніж очікувалося.

Тридцятеро учасників (25 дітей і 5 дорослих). Велику активність проявили учні Долинської шкли №5 під керівництвом вчителя Мельникович Ірини Іванівни, також були присутні учні Долинської школи № 6, учні Тяпчанського НВК.

Близько другої години майстриня почала показувати ази виготовлення мастики, усі учасники мали змогу переглянути презентацію про процес приготування мастики, а вже потім і приступити до цікавого заняття.

Кожен особисто виготовляв мастику, ліпив квіти з неї і прикрашав свій кекс. Майстер-клас проводила науковий співробітник-Маряна Кальмук-Дудар. Вона підготувала кожному «роздатковий матеріал»: кекси, рецепти, інструменти для роботи з мастикою. Весь процес виготовлення солодких композицій був цікавим, веселим і тривав 1,5 год. Усі без винятку виготовили собі солодкі смаколики.

До творчого процесу долучились навіть п’ятеро хлопчиків.

Після майстер-класу усі учасники зробили спільне фото та з позитивними емоціями повернулися додому.

За численними проханнями діток, планується повторити майстер-клас, тому слідкуйте за новинами на нашому сайті http://museum.dolyna.info, а також сторінках В Контакті та Facebook.

Долучайтесь до майстер-класів та інших заходів музею, будем раді бачити Вас!

Мар’яна Кальмук-Дудар

науковий співробітник музею «Бойківщина»

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).