Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Майстер-клас «Print Style»

Сьогодні кожен старається створити свій неповторний стиль, виділитися з натовпу, бути оригінальним. Ми обходимо десятки магазинів, переглядаємо багато сайтів в пошуках одної речі, яка нам необхідна, для себе чи для подарунку близькій людині. Все геніальне є простим. Можна самому зробити ексклюзивну річ не виходячи з дому. І за невеликі гроші.

Останнім часом стало модним заказувати одяг з принтом. Коштує він дорого. Чекати на омріяну річ приходиться довго. Тому, Долинський краєзнавчий музей «Бойківщина» пропонує вам самим навчитися робити принт на одязі відвідавши майстер-клас «Print Style».

Під час майстер-класу кожен учасник навчиться працювати з прогамою для обробки зображень, щоб переносити картинки на одяг та виготовить ексклюзивну футболку з фотографією, надписом чи авторським малюнком.

Майстер-клас відбудеться 10 листопада о 15:00 в конференц-залі музею  «Бойківщина»

У вартість майстер-класу входить роздатковий матеріал: термотрансферний папір та футболка. Вхід – 70 грн.

Якщо ви бажаєте зробити принт на вашій футболці, вартість майстер-класу становитиме – 25 грн.

Кількість відвідувачів обмежена!

Продаж квитків та запис на майстер-клас проводяться до 31 жовтня.

Деталі за тел. 2-79-00 та +380951191481

Адміністрація музею “Бойківщина”

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).