Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

Back to all Post

Майстер-клас по зачісках

Майстер-клас по зачісках 20 березня в приміщенні перукарні «Шарм», яка знаходиться в центрі м. Долина за підтримки клубу «Друзі музею», що діє при музеї «Бойківщина» та проектної групи під керівництвом Робін Ілейжер, волонтера Корпусу Миру, відбувся майстер-клас по зачісках.
Бойківчанки у вишитих сорочках визначились між собою: хто буде «майстринею», а хто буде «моделлю» і праця над виготовленням майстерних зачісок – почалась. Наймолодша майстриня Яночка Павлище (5 років) вибрала собі «модель» – панянку з довгим волоссям Ларису і долучилась до молодих перукарок в останню хвилину. Іншими майстринями були Зоряна Владика(17 років; 11 клас Долинської школи-інтернату), Мельник Діана (9 клас, Вигодська середня школа), Аксьонова Діана(13 років; з 8-а школи № 6), Дерев’янко Олександра(12 років; школа № 6) та Рачок Роксолана(15 років; 9-й клас школи №4). Юним майстриням допомагали цінними порадами перукарі-спеціалісти Наталя Аксьонова, Людмила Джалдашова, Вікторія Досяк, Людмила Селезньова та власник закладу Ірина Василівна Павлище.Майстер-клас по зачісках
«Моделями» з радістю погодились бути Данилів Ксенія, Янишівська Яна, Боднар Іванка, Мушак Юлія та одна з наймолодших учасниць – Кос Ксенія (5 років). Майстрині по бажанню прикрашали зачіски яскравими стрічками, які в поєднанні з вишитим одягом надали дійству бойківського духу. Їх майстерність знимкували фотографи Майстер-клас по зачісках Роман Шимкович та Робін Ілейжер з фотоклубу «Промінь», що діє при музеї та бажаючі. А спільні світлини на згадку завжди будуть нагадувати про цю зустріч з прекрасним.
Всі присутні на цьому святковому заході могли скоштувати печива, цукерків та соків з солодкого столу, до якого запрошувала голова клубу «Друзі музею» Світлана Сапетна разом з директором музею «Бойківщина» Тетяною Сенів та власницею перукарні Іриною Павлище.
Наймолодша перукарочка Яночка, як тільки завершила працю над зачіскою, побажала, щоб тепер її «модель» зробила і їй зачіску, на що п. Лариса з радістю погодилася.
Коли зачіски у наших «моделей» були готові, – присутні однозначно зауважили, що всі вони претендують бути найкращими. Слово взяла Тетяна Сенів – подякувала клубу «Друзі музею» за організацію заходу, власниці перукарні за надане приміщення, перукарям-спеціалістам за допомогу у проведенні майстер-класу та учасницям за присутність та активну участь.
Майстер-клас по зачісках В кінці учасниці були нагороджені пам’ятними подарунками та святковими сертифікатами, за якими вони матимуть змогу на протязі року зробити одну безкоштовну стрижку за власним задумом в будь-якого майстра. Ірина Василівна відмітила старанність майстринь, чарівність моделей, провела діалог з учасниками про те, що саме сподобалось на сьогоднішній зустрічі, хто хотів би стати перукарем тощо. Всі учасники – «майстрині» і «моделі», організатори майстер-класу та гості отримали радість спілкування, набрались сил та енергії, побажали, щоб такі заходи завжди відбувалися в нашому місті.

Майстер-клас по зачіскахМайстер-клас по зачісках

Add Your Comment

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).