Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

Back to all Post

Майстер-клас по виготовленню Дідуха

Майстер-клас по виготовленню ДідухаНаші предки з трепетом ставились до традицій пов’язаних із Дідухом, оскільки за легендами він приносив в українську сім’ю достаток, врожай, добробут, щедрий наступний рік та здоров’я. Традиційно, заведено що на Новий рік та Різдво Христове під образами стоїть поважний солом’яний Дідух, якого заносить господар домівки. Про цю та інші народні традиції, перед початком заходу розповіла Марічка Штень – учениця 4-го класу Тростянецької ЗОШ, яка також є однією із вихованок Долинського будинку дитячої та юнацької творчості.
На майстер-клас були запрошені учні Долинської гімназії № 1, шкіл № 6 та 7. Проводила його Клименко Віра Миколаївна – вчитель трудового навчання, образотворчого мистецтва та креслення, яка також викладає в Долинському будинку дитячої та юнацької творчості. Допомагали їй Галина Василівна Круліковська та Ірина Василівна Микулин. Пані Віра розповіла про технологію виготовлення Дідуха, який традиційно складається із пучечків злакових рослин з додаванням сухоцвіту, васильків, м’яти, та зв’язується домотканною ляною ниткою.
У кожної із груп вийшов свій оригінальний Дідух, який вони подарують своїм школам на знак настання Нового року та Різдва Христового.Майстер-клас по виготовленню ДідухаМайстер-клас по виготовленню ДідухаМайстер-клас по виготовленню ДідухаМайстер-клас по виготовленню ДідухаМайстер-клас по виготовленню ДідухаМайстер-клас по виготовленню ДідухаМайстер-клас по виготовленню ДідухаМайстер-клас по виготовленню ДідухаМайстер-клас по виготовленню ДідухаМайстер-клас по виготовленню ДідухаМайстер-клас по виготовленню ДідухаМайстер-клас по виготовленню ДідухаМайстер-клас по виготовленню ДідухаМайстер-клас по виготовленню ДідухаМайстер-клас по виготовленню ДідухаМайстер-клас по виготовленню Дідуха

Add Your Comment

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).